O FIRMIE

Studio Projektowe Wajdzik Sp. z o.o.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

O NAS

Studio Projektowe Wajdzik Sp. z o.o.

Studio Projektowe Wajdzik Sp. z o.o. to segment firmy istniejącej na rynku od ponad 17 lat.  Na przestrzeni wielu lat prowadzonej działalności spółka zdobyła niezbędne doświadczenie, stworzyła zgrany i kreatywny zespół o różnych specjalizacjach tj. architekci, konstruktorzy oraz instalatorzy. Realizujemy indywidualne projekty domów jednorodzinnych oraz dwulokalowych, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Oferujemy także projekty większych inwestycji takich jak budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych, usługowych, produkcyjnych  czy magazynowych. Zakres naszej pracy obejmuje wszystkie etapy inwestycji zaczynając od przedstawienia koncepcji Inwestorowi po projekty architektoniczno-budowlane, techniczne oraz wykonawcze na nadzorze autorskim kończąc. Wszystkie nasze koncepty oparte są na indywidualnych i autorskich rozwiązaniach, a oferowane przez nas dokumentacje spełniają wszystkie normy. Na naszej stronie każdy znajdzie projekt wymarzonego, idealnie dostosowanego do twoich potrzeb domu na lata. Projekty gotowe, przeznaczone do adaptacji ze zgodnością z przepisami mają ogromną zaletę, jaką jest krótki czas realizacji. Nasze projekty powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży projektowo – budowlanej, obserwację trendów w budownictwie jednorodzinnym, oczekiwania rynku jak i potrzeby prywatnych właścicieli i firm deweloperskich oraz budowlanych. 

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
Odtwórz wideo

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Odtwórz wideo

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.